مقالات , وبلاگ شیراز
مقالات وستا سیستم

کسب درآمد از تولید محتوا

بدون شک شغل تولید محتوا این روزها یکی از پولسازترین شغل ها است و شما هم می توانید به جای گلایه به شرایط بد اقتصادی از تولید محتوا درآمد کافی داشته باشید . اما برای پولسازی از شغل تولید محتوا نیاز به یادگیری اصول و تکنیک های تولید محتوا دارید . حتما پیش خودتون میگید مگه از راه نویسندگی یا نوشتن تولید محتوا می شود کسب درآمد کرد!! از طرفی هم خیلی ها این طور فکر میکنند که با این شرایط اقتصادی کشور و کارفرماها و مشتری های بدقول و مدیرانی که اصلا هنوز هم نمی دانند تولید محتوا چیست و فقط از سر چشم و هم چشمی با رقیبان شان کارشناس تولید محتوا استخدام میکنند مگر می شود به درآمدهای میلیونی و میلیاردی از تولید محتوا هم فکر کرد ؟ واقعا می شود ؟! بله می شود فقط کافی است که دید درستی نسبت به تولید محتوا و ارزش آن و روش های پولسازی از آن داشته باشید تا در تولید محتوا موفق شوید و همه با تعجب از بیرون به شما نگاه کنند و حسرت بخورند .

یکی از اهداف تولید محتوا پیدا کردن پتانسیل‌ها و تبدیل آنها به مشتری است. در واقع با تولید محتوای مناسب‌می‌توان افراد را جذب و در آنها انگیزه خرید ایجاد کرد. پس‌می‌توان نتیجه گرفت تولید محتوا فرایندی غیر مستقیم در جذب مشتری و کسب درآمد می‌باشد. حالا باید به بررسی تکنیک‌های تولید محتوا پرداخت. اینکه در چه فضایی چه نوع محتوایی در جذب مشتری موثر است. همچنین باید به این نکته توجه داشت که یک تولید محتوای خوب و با کیفیت به همراه سئو‌ می‌تواند یک نتیجه جادویی و بی‌نظیر را در پی داشته باشد. شاید تعریف بهتر این باشد که سئوی بدون محتوا و محتوای بدون سئو بی‌‌معنی است و محتوای ارزشمند بدون سئو و همچنین سایت خوب ولی بی‌‌محتوا دارای جذابیت کافی نمی‌باشند. لذا تولید محتوای با کیفیت، و همزمان معرفی آن به موتورهای جستجو، تولید محتوا را به بازاریابی محتوایی تبدیل‌می‌کند. حال سوال مهم این است که برای تولید محتوای مناسب از چه راهکارهایی‌می‌توان استفاده کرد.

تکنیک های تولید محتوا بسیاری زیادی گفته شده‌است 

در هفته آینده در وب سایت وستا منتظر انتشار  تکنیک های تولید محتوا حرفه ای باشید.

شرکت فنی مهندسی وستا سیستم

مجری دیجیتال مارکتینگ در ایران

نویسنده : علی ژیان پور تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
   همه مقالات   

درباره وستا سیستم


شرکت فنی مهندسی وستا سیستم رهاورد طاها در سال 90 فعالیت خود را در قالب راه انداز استارت‌آپ شروع کرد و توانست با بکارگیری نیروی خبره و مناسب جایگاه خود را به عنوان یکی از اولین استارت‌آپ در حوزه خرید گروهی به نمایش گذارد، پس از آن با بهره‌گیری از علوم جدید و تجربیات به دست آمده و استخدام نیروی متخصص با حمایت دانشکده فنی مهندسی باهنر شیراز، وارد عرصه تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب و موبایل شد تا در کنار کسب درآمد از زیست بوم استارت‌آپ ایران بتواند خدمات گسترده تری ارائه نماید. امیدواریم این روند رو به رشد موجب ارائه خدمات بهتر به مشتریان گرامی گردد.


logo-samandehi

فارس ، شیراز ، پل باغ صفا ، خیابان فردوسی ، ساختمان صدف (بعد از فضای سبز) ، طبقه دوم      07132363183      hello@vestasystem.irDesign and Development by △ @faridRezvani © Ғ Δ R I D R Σ Z V Δ Π I ┗Δ